OBAVIJEST ZA RODITELJE UČENIKA “PRIPREMNOG RAZREDA”

Poštovani roditelji

Sagledavajući cjelokupnu globalno pandemijsku situaciju u našoj zemlji,gradu, Školski odbor je donio ODLUKU o IV rati pohađanja pripremne nastave za šk.2019/2020.godinu.

Uvažavajući činjenicu da se od 12.03.2020.godine, odlukom resornog Ministarstva izvodi Online nastava odlučeno je da se za period (IV i V mjesec) roditelji oslobađaju 50% iznosa plaćanja iste,tj.dok se ne steknu uslovi za nesmetano odvijanje redovne nastave uzrokovane pandemijom COVID-19.

Za sve oko uplate,dostave uplaćenog dijela za IV ratu pohađanja pripremne nastave možete vidjeti u prilogu Odluke..”( Svrha doznake : IV rata)”

P.S. Ukoliko ima slučaj da je roditelj uplatio i IV ratu za Pripremnu nastavu za (IV i V mjesec) u punom iznosu, gore navedeno oslobađanje 50% ( 30.00KM) će biti umanjeno u narednoj šk.2020/2021.godini kroz participaciju/amortizaciju.

#Ostanikući

#KolektivOMŠ