OBAVIJEST ZA RODITELJE UČENIKA (I-VI) RAZREDA participacija/amortizacija

OBAVIJEST ZA RODITELJE UČENIKA (I-VI razreda)
Participacija/Amortizacija II rata

Poštovani roditelji

Sagledavajući cjelokupnu globalno pandemijsku situaciju u našoj zemlji,gradu, Školski odbor je donio ODLUKU o II rati part./amort.za šk.2019/2020.godinu.

Uvažavajući činjenicu da se od 12.03.2020.godine, odlukom resornog Ministarstva izvodi Online nastava odlučeno je da se za period (IV,V i VI mjesec) roditelji oslobađaju plaćanja iste,tj.dok se ne steknu uslovi za nesmetano odvijanje redovne nastave uzrokovane pandemijom COVID-19.

Za sve oko uplate,dostave uplaćenog dijela part./amort. možete vidjeti u prilogu Odluke..

P.S. Pošto ima slučaja u kojima su roditelji uplatom I rate izvršili uplatu i II rate, istima će se navedeni period oslobađanja od plaćanja uračunati u novoj šk.2020/2021.godini.

#Ostanikući

#KolektivOMŠ