Konačni rezultati nakon obavljenih prijemnih ispita za upis u PRIPREMNI i PRVI (I) razred za školsku 2021/2022.godinu :

Centralna škola Zenica- PRIPREMNI razred

Centralna-škola-Zenica-I-razred

P.O.Kakanj – PRIPREMNI razred

• Nakon održanih prijemnih ispita za upis u PRVI RAZRED za sve instrumente, ostao je određeni broj upražnjenih mjesta po instrumentima.
  • Svi kandidati koji su položili prijemni ispit a nisu primljeni, zbog određenog broja kandidata koji se primaju na svakom instrumentu, imaju mogućnost izbora drugog instrumenta, tj. na  navedena upražnjena mjesta.
  • Popunjavanje gore navedenih upražnjenih mjesta po instrumentima će se vršiti po zaprimljenom izjašnjavanju roditelja za upražnjeno mjesto. Izbor instrumenta i prijavu na upražnjeno mjesto, roditelji mogu izvršiti do 06.2021.godine (SRIJEDA) do 16:00h putem:

Telefon: 032-460358

Mail adressa: osnovnamuzickazenica@gmail.com